Facebook sa mení, môžeme si zaregistrovať emaily

Facebook sa začal meniť a zaregistrovať si môže každý prihlásený užívateľ v tejto chvíli aj vlastný email v tvare meno@facebook.com. Už po prihlásení sa začali diať nepokoje, užívateľ je nanútený si hneď vybrať emailovú adresu, akú chce používať. Má možnosť si vybrať buď variant zložený z jeho mena, alebo niečo, čo si zadá sám. Z mena myslím priezviska a mena, pretože vaše krstné meno bude už istotne obsadené. Tie najlepšie mená sú klasicky celkom rozobrané. Po výbere vašej emailovej adresy si bude Facebook žiadať vaše telefónne číslo. Tupý Facebook ale nemá v zozname vôbec Slovensko. Vypadlo? nech je ako chce, nie je tu.

Slovensko zabudnute na Facebooku

Túto možnosť však môžeme preskočiť. Tešte sa ale na to, že o nejaký čas bude Facebook pred ďalším používaním účtu potrebovať overenie mobilným telefónom. Zas o jeden osobný údaj bude Facebook bohatší. Lenže len čo sa zbavíte týchto nastavení, zistíte, že nikde nie je žiadna emailová schránka, nikde sa nič nedeje, nikde žiadna zmena. Na čo ste si vytvárali email, keď k nemu nie je prístup ani ho nevidno a nedá sa nijak k nemu dostať? Zrejme ide len o predbežnú registráciu.

Písanie správy:
Zmenilo sa aj písanie správy. Tentoraz je možné pripojiť aj nejaký súbor, fotografiu, alebo priamo sa nasnímať na notebooku s webkamerou, prípadne sa dá správa poslať priamo na mobil. Zmeny zatiaľ vyzerajú zaujímavo.

Písanie Facebook

Pridaj komentár