Noah Scott Ellenwood zo ČS Superstar 2 na Facebooku

Len jediný večer v jednom prehľade toho, čo bude v Superstar stačil na to, aby si ho ľudia zamilovali. Čechoameričan Noah Ellenwood je v Čechách s rodičmi, ktorí pracujú ako misionári. Zaspieval jednu country skladbu spolu s vlastnou hrou na gitare a hneď ako Superstar skončilo s ana Facebooku objavili skupiny, výmyselníci a podvodníci. Celkovo sa vytvorilo asi sedem skupín pre speváka menom Noah Scott Ellenwood. Za najlepšiu hodnotíme asi túto: http://cs-cz.facebook.com/pages/Noah-Scott-Ellenwood/142977569098963.
Ďalšej sú to ešte skupiny napríklad:
http://www.facebook.com/pages/Noah-Scott-Ellenwood/178543165524005
http://www.facebook.com/pages/Noah-Scott-Ellenwood/131312633605988
Oficiál je ale pritom len jeden a to tento: http://www.facebook.com/pages/Noah-Scott-Ellenwood-OFFICIAL/169017785835

Ďalej sa objavili skupiny pre rôznych ďalších súťažiacich, ktorí sa objavili buď v nedeľu, alebo v pondelok na šou. ich mená a skupiny na nich. Zväčša prázdne, na šťastie ich nemožno hneď vyhľadať pri bežnom hľadaní, čo je záhada. Skupiny na Facebooku sa objavujú ale ako huby po daždi. Každý chce mať pod sebou jednu skupinu so svojim už teraz idolom. Otázne je, čo sa stane so všetkými tými skupinami, ktoré budú patriť tým, čo sa ďaleko nedostanú… Uvidíme, či sa aj naďalej bude niekto o ne starať a či bude ich vôbec niečím plniť.

Superstar je tu znova, a pocítili to televízie. Markíza slávila úspech, kým Nova nemala až tak skvelú sledovanosť. Tam beží Superstar o niečo dlhšie. Prvou víťazkou bola Aneta Langerová. Niet sa čo diviť, že sú Češi už Superstar prejedení… zrejme. Viac o Superstar súťaži v oficiálnych aj neoficiálnych správach nájdete na stránkach: www.ceskoslovenskohladasuperstar.eu kde okrem článkov je aj asi prvý prehľad o tom, kto je vlastne Noah Ellenwood. Mimo to sa nám podarilo nájsť aj prvý fansite tohto speváka, zrejme zatiaľ len neoficiálny na adrese www.noahscottellenwood.ic.cz

Pridaj komentár