Ako vyzerá nový dizajn stránok na Facebooku?

Fanúšikovské stránky Facebooku ako sa tu už písalo, budú trochu zmenené. Jednou z takých, ktoré už zažili novú zmenu je stránka fanúšikov odmietajúcich Vuvuzely na MS 2011. Očividne ich je nejako málo, zrejme asi chcú podaktorí naozaj sedieť na tribúne medzi bzučiacimi včelami.

Čo je nové?
Na jednej nemenovanej stránke o zvieratkách som si skúsil nový dizajn. Na novom dizajne je pozorovateľný iný vzhľad, podobný na ten z nových profilov. Celkom hore vydáva Facebook najnovšie obrázky a tiež pridáva možnosť sledovať zmeny – v prípade ak niekto napíše do stránky reakciu a podobne. Vy ako administrátor vidíte koľko adminov spravuje stránku, čiže ak máte veľkú stránku a aj 14 správcov, vidíte a máte dosah na všetkých. Stránky, ktoré sú partnerské a navzájom sa páčia sa objavujú na boku pod sebou.

Zdá sa, že zmeny na Facebook stránkach na rozdiel od tých profilových nie sú až také zlé. Skôr ich môžu administrátori stránok vítať.
Pribudla aj možnosť aktitovať si stránku ako svoju hlavnú, stratí sa teda vás osobný profil. Toto uvítajú najmä firmy, ktoré prichádzajú na Facebook len aby si vytvorili firemnú stránku a nepotrebujú užívateľa. Ale uvíta to aj každý ten, čo skrátka nepotrebuje svoj osobný profil, ale chce propragovať hlavne svoju stránku. V tomto momente sa napríklad zresetujú aj také notifikácie, ako keď váš žiadajú o priateľstvo ľudia a píšu správy, ktoré po aj neprečítaní zhasnú, no teraz sa znovu objavia.

Pridaj komentár