Najskôr zmenia profil, pridajú reklamu a znemožnia prístup

Facebook dnes večer snáď s ľuďmi len vtipkuje. Len čo sa naštvaní začnete pozerať na nový profil, nájdete novú sekciu Memories, ktorá odhalí úplne všetko, čo ste kedy dali na nástenku a nie vždy sa hodí čítať veci. Dôkazový materiál, čo ste kedy robili. To snáď ani Facebook nemyslí vážne!? Snažíte sa napísať príspevok? O 22:20 hodine vo štvrtok 16.12.2010 nastal niekoľko minútový výpadok, ktorý vám zobrazil čistú bielu stranu. Rovnaká chyba postihla ľudí v SR aj ČR, rovnako tak v Maďarsku. Istotne aj mimo tieto krajiny, v ktorých máme my kontakty. Pri pokuse napísať niečo na svoju nástenku nič nereaguje. Ak chcete pridať názor do iného názoru ako komentár, chýba tlačidlo odoslania. jediná možnosť, ktorá nenapadne každému, je ENTER. Lenže ten správu vydá na pol sekundy, čo sa objaví a hneď aj zmizne. Takýto Facebook je nám na dve veci.

Všimnite si tiež, čo pribudlo nové? Facebook si pridal o reklamu navyše. Aby zisky mohli viac stúpať a aby sa priniesli ďalšie nuly na už beztak praskajúcich účtoch Facebooku. Ťažko sa vráti Facebook na nový dizajn, keď teraz majú pre seba lepší reklamný priestor. Na okraj, ďakujeme dvom stránkam, že naše články, zistenia a reportáže nám kopírujú a uvádzajú pod vlastným menom. Vedzte, že aj s niečím takým vieme zatočiť a neželáme si krádeže našej práce.
PS: Mimochodom, už sa začali objavovať podvodné skupiny, ktoré lákajú ľudí prihlásiť sa a posielať pozvánky, aby sa vrátil starý dizajn. Tieto skupiny sú pri nazbieraní ľudí hneď zneužívané na cielený marketing. Dávajte si pozor a nehláste svoje meno do žiadnej takejto skupiny.

Pridaj komentár